KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17036031
nr 1703 6031
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Komposition. Signerad. Blandteknik, bildmått: 35x23 cm, yttermått inklusive ram: 62x47 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:38:37
26/5 19:32:33